Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

DOMAR

( ilość produktów: 64 )

W katalogu produktów sklepu nadkola.pl można znaleźć błotniki Domar. Są to produkty, które znakomicie się sprawdzą w naczepach. Dostępne artykuły są wykonywane z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu każdy zakupiony błotnik Domar będzie cennym uzupełnieniem wyposażenia samochodu.

Produkty Domar – dlaczego warto zdecydować się na części od tej firmy?

Błotniki Domar znajdują szerokie zastosowanie w naczepach. Sprawdzają się znakomicie jako części zamienne lub po prostu praktyczne ulepszenia. Dzięki nim można zapewnić ochronę poszczególnym komponentom naczepy, a także zredukować ilość brudu, który może się do nich dostać. Błotniki Domar będą praktycznym elementem wyposażenia każdego pojazdu, w którym zostaną zamontowane.

Domar – jakie błotniki zawiera katalog?

Domar to producent błotników plastikowych. Są to specjalnie opracowane kompozyty materiałów, których stosowanie zapewnia dobrą ochronę naczepy – zarówno przed uszkodzeniami, jak i brudem.

Klienci często decydują się na błotniki z regulowanymi uchwytami do naczep. Dostępne są trzy rozmiary: DK2575, DK2580 i DK2675. Tę odmianę błotników wykonuje się z wysokiej jakości polipropylenu, który po zużyciu w pełni nadaje się do recyklingu. Oprócz tego zapewnia odporność na uszkodzenia, a także dużą wytrzymałość, dzięki czemu błotniki regulowane mogą służyć kierowcy przez długi czas.

Domar – producent błotników o zróżnicowanej charakterystyce

Wśród wielu odmian produktów znajdują się także błotniki półkoliste z otworem na wsporniki. Produkty są dostępne, na przykład w rozmiarze DK4175, jednak nie brakuje również innych odmian. W tym przypadku także zastosowano wytrzymały materiał – polipropylen. Podobnie jak w wielu innych produktach Domar. Błotniki półkoliste z katalogu Domara, są bardzo łatwe w montażu, dostępne w rozmaitych rozmiarach, a także cechują się dobrą zależnością między wytrzymałością a wagą. Cieszą się bardzo dobrą opinią wśród klientów. Oprócz tego w katalogu produktów sklepu nadkola.pl znajdują się inne części, na przykład wsporniki, uchwyty stałe, czy gniazda.

pixel