Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zbiorniki na wodę i akcesoria

( ilość produktów: 33 )

Zbiorniki samochodowe na wodę mogą być bardzo przydatnym elementem wyposażenia każdego pojazdu ze względu na swoją praktyczność i funkcjonalność. Wykorzystuje się je do mycia rąk (wiele naszych zbiorników posiada dodatkowo zbiorniczki na mydło), ale również jako magazyn wody do celów technicznych.

Dlaczego warto zdecydować się na zbiornik na wodę do samochodu od nadkola.pl?

Atutem oferty nadkola.pl jest ogromny wybór. W katalogu produktów w sklepie nadkola.pl znajdują się zbiorniki samochodowe, zbiorniki z dozownikiem na mydło, czy zbiornik na wodę do samochodu ciężarowego. Oprócz tych części dostępne są także dodatkowe elementy wyposażenia, które na pewno przydadzą się w trasie każdemu kierowcy.

Zbiornik samochodowy na wodę – różne odmiany produktów

Wśród produktów dostępnych w katalogu sklepu nadkola.pl znajdują się różne odmiany zbiorników samochodowych na wodę. Mogą one nie tylko służyć do transportu wody, ale także przydać się bezpośrednio w trakcie konieczności wymycia rąk. To możliwe za sprawą specjalnego dozownika na mydło, który jest elementarną częścią większości zbiorników.

Zbiorniki na wodę z dozownikiem mydła są dostępne w rozmaitych wersjach. Parametry są odmienne względem litrażu. Popularne odmiany to 30 L i 18 L. Wymienione produkty są lekkie, a także wytrzymałe. Sprawia to, że ich wykorzystywanie w trakcie trasy jest bardzo wygodne i praktyczne. Dodatkowo można je łatwo wyczyścić.

Zbiorniki samochodowe na wodę do aut ciężarowych i osobowych – dodatkowe części

W katalogu produktów sklepu nadkola.pl można znaleźć także dodatkowe części do różnego rodzaju przyczep, naczep oraz zabudów samochodów dostawczych i ciężarowych. Dzięki nim można przeprowadzić montaż zbiorników. Do tej grupy produktów należą m.in. uchwyty boczne do zbiornika 18 litrowego, dozownik na mydelniczkę, uchwyty boczne do zbiornika 30 litrowego, czy kranik do zbiornika na wodę.

Te elementy również są wykonane z materiałów, które umożliwiają długotrwałe użytkowanie, a także pewność, że zbiorniki samochodowe na wodę będą przez cały czas w stabilnej pozycji, nawet w trakcie dynamicznej jazdy autem.

pixel