Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Taśmy konturowe do oznakowania pojazdów

( ilość produktów: 9 )

Oznakowanie odblaskowe konturowe pojazdów to podstawowa forma zabezpieczenia przed wieloma zagrożeniami drogowymi. Oznaczenia dobrze dopasowane do danego pojazdu skutecznie zmniejszają ryzyko wielu zdarzeń na drodze związanych głównie z brakiem dostatecznej widoczności. Taśmy konturowe znajdują zastosowanie między innymi w transporcie drogowym, gdzie służą jako akcesoria naklejane na odpowiednio przygotowane powierzchnie płaskie. Zapraszamy do zapoznania się z całą kategorią taśm odblaskowych konturowych.

Podstawowe cechy i charakterystyka taśm konturowych

Taśmy konturowe odblaskowe pełnią funkcję zapobiegawczą, dlatego chronią przed ryzykiem powstania zagrożenia, a nie jego następstwami. Z tego też względu są szczególnie często stosowane w transporcie drogowym jako standardowa forma zabezpieczenia firmowych pojazdów przed ich uszkodzeniem wskutek wypadków czy innych zdarzeń drogowych. W budowie taśm konturowych warto wyróżnić stronę wierzchnią, na której znajduje się specjalny materiał odblaskowy, a na drugiej część samoprzylepną pokrytą klejem. Taśma konturowa odbija światło na bardzo duże odległości, zapobiegając przed skutkami braku widoczności wystających czy ponadwymiarowych części pojazdów lub ładunków. Zazwyczaj taśmy odblaskowe konturowe stosuje się w przypadku oznakowania naczep i przyczep, całych samochodów dostawczych oraz zabudów pojazdów ciężarowych.

Najwyższej jakości taśmy konturowe

Wszystkie taśmy konturowe dostępne w naszym sklepie spełniają wszelkie oczekiwania i w realnym stopniu zwiększają bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Mocne odbijanie światła w połączeniu z bardzo łatwym procesem klejenia sprawia, że ich użycie jest proste, szybkie i zarazem także tanie, gdyż oznakowanie konturowe pojazdów oferujemy naszym klientom w niskiej, przystępnej cenie. Zapewniamy także pełną pomoc w wyborze i chętnie udzielimy wielu szczegółowych informacji na temat całego naszego asortymentu. Warto pamiętać, że taśmy konturowe mogą w wielu przypadkach uratować innych użytkowników dróg przed utratą zdrowia, życia lub mienia oraz ochronić firmę transportową przed kłopotami związanymi z niedotrzymaniem terminu lub uszkodzeniem pojazdu i ładunku.

pixel