Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Komponenty do zabudów izotermicznych i kontenerowych

( ilość produktów: 3 )

Zabudowa kontenerowa to rozwiązanie, którego celem jest zwiększenie bezpieczeństwa przewozu. Zabudowa kontenerowa izotermiczna to szczególny wariant takiej zabudowy służący transportowi towarów wymagających stabilnej temperatury. Na izotermy (kontenery izotermiczne) stawia obecnie wiele profesjonalnych firm przewozowych. W sklepie Nadkola.pl oferujemy wysokiej jakości komponenty do zabudów izotermicznych i kontenerowych. W naszej ofercie znajdują się m.in. drzwi kontenerowe, w tym dedykowane drzwi do izotermy, a także inne akcesoria, w tym wszelkie klamki i zawiasy. Proponujemy wyłącznie sprawdzone, starannie wykonane komponenty, na których możesz polegać. Poznaj naszą ofertę!

Izoterma – naczepa do zadań specjalnych

Zabudowa izotermiczna może mieć wiele zastosowań. Gdzie sprawdza się izoterma? Naczepa z zabudową izotermiczną idealnie nadaje się do transportu warzyw i owoców, jak również do przewozu innych artykułów, które powinny być transportowane w stałej, określonej temperaturze. Izotermy pozwalają na utrzymanie stabilnej temperatury w przedziale od 0 do 20 st. C. Jeśli posiadasz pojazd lub flotę kilku pojazdów z zabudową izotermiczną i szukasz odpowiednich akcesoriów, jesteś w dobrym miejscu. Niezależnie czy chodzi o drzwi kontenerowe, czy drzwi do izotermy – w tej kategorii znajdziesz wszystkie najbardziej niezbędne komponenty.

Kontenery. Akcesoria dla wymagających

Kategoria „Komponenty do zabudów izotermicznych i kontenerowych” to wybór elementów przydatnych przy naprawie lub renowacji kontenerów izotermicznych. Kategoria ta to m.in. trzymacze do drzwi, różne rodzaje zawiasów, klamki wewnętrzne i profile gumowe do „firanek”. Proponujemy produkty cenionych firm, takich jak Daken, Emepe Steel czy Lokhen. W ten sposób możesz mieć pewność, że wybierając nasze produkty, wybierasz najlepsze komponenty. Kontenery? Akcesoria ze sklepu Nadkola.pl to naturalny wybór!

Kontenery. Akcesoria w sklepie Nadkola.pl

O ile samochód ze standardową plandeką dobrze sprawdza się na krótkich trasach, gdy w grę wchodzi transport międzynarodowy, kontener jest pewniejszym rozwiązaniem. Chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo towaru w czasie jego przewozu, m.in. o lepsze zabezpieczenie przed kradzieżą, jaką oferuje solidniejsza zabudowa. W dobrym stanie powinny być przede wszystkim drzwi kontenerowe. Wszystko, czego potrzeba, by je naprawić, znajdziesz w naszym sklepie. Polecamy!

pixel