Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Antyrozbryzgowe chlapacze samochodowe

( ilość produktów: 11 )

Głównym zadaniem chlapaczy antyrozbryzgowych jest przede wszystkim ochrona karoserii. W trakcie jazdy opony unoszą zanieczyszczenia znajdujące się na jezdni. Chlapacz antyrozbryzgowy może być z powodzeniem używany przez cały rok. Chlapacze antyrozbryzgowe dedykowane wymagane są przede wszystkim w wywrotkach, naczepach, przyczepach.

Chlapacz antyrozbryzgowy - najważniejsze zalety

W asortymencie naszego sklepu dostępne są chlapacze wykonane z wytrzymałych tworzyw sztucznych, dzięki czemu charakteryzują się długą żywotnością. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja, w połączeniu z odpowiednim poziomem elastyczności, gwarantuje wysoki poziom ochrony karoserii zarówno przed niewielkimi, jak i dużymi elementami. Oferujemy chlapacze we wszystkich najpopularniejszych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dobierzesz konkretny model do swojego pojazdu. Nasze chlapacze posiadają homologację UDT, która może być wymagana do dopuszczenia pojazdu specjalnego.

Łatwy i szybki montaż chlapaczy

Do zamontowania chlapaczy antyrozbryzgowych nie potrzeba żadnych specjalistycznych narzędzi. Bez problemu można to zrobić we własnym zakresie. W tej kategorii dostępne są także chlapacze przeciwrozbryzgowe montowane na naczepy.

pixel