Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kliny pod koła samochodowe, blokady

( ilość produktów: 38 )

Kliny pod koła przydają się w przeróżnych okolicznościach. Są nieocenione przy wyładunku bądź przeładunku towarów, świetnie sprawdzą się też, gdy zechcesz samodzielnie wymienić koła w swoim aucie. Blokada pod koła pozwoli Ci uniknąć wielu przykrych konsekwencji, jakie mogą być efektem jej niezastosowania w newralgicznych momentach. To również gwarancja bezpieczeństwa dla Ciebie, ale też dla osób znajdujących się w pobliżu Twojego pojazdu. W sklepie Nadkola.pl znajdziesz najwyższej jakości kliny samochodowe. Kupisz u nas zarówno niewielki klin pod koła samochodu osobowego, jak i większy klin pod koła z uchwytem, doskonale nadający się np. do zabezpieczenia kół dużych samochodów dostawczych czy pojazdów budowlanych. Sprawdź naszą ofertę!

Klin samochodowy – niepozorny pomocnik każdego kierowcy

Klin samochodowy to popularna blokada pod koła, stosowana m.in. w dużych strefach dokowych, przez kierowców tirów podczas wyładunku towarów, ale też w warsztatach samochodowych, serwisach ogumienia czy w centrach detailingowych. Osoby, które samodzielnie wymieniają koła w swoich autach, często posiadają je w domowym garażu. Blokada kołowa może też służyć blokowaniu ruchu urządzeń, np. urządzeń przemysłowych w trakcie serwisu.

Samochodowe Kliny mają jasno określoną funkcję. Ich zadaniem jest zabezpieczenie samochodu lub danego urządzenia przed niekontrolowanym stoczeniem się. Ich stosowanie ma więc przede wszystkim bezpośredni związek z bezpieczeństwem. Wykonany z wytrzymałego plastiku, dodatkowo wyposażona w warstwę antypoślizgową blokada pod koła samochodu osobowego to gwarancja bezpiecznej i komfortowej pracy.

Blokada pod koła – jaką wybrać?

Szukasz pewnej, sprawdzonej blokady pod koła? Znajdziesz ją w sklepie Nadkola.pl. Godnymi polecenia klinami pod koła są dostępne w ofercie naszego sklepu produkty firmy Takler. Takler to ceniony włoski producent części i akcesoriów do lawet, przyczep i aut dostawczych. Jeśli szukasz czegoś do większego pojazdu, świetnym wyborem może okazać się większy klin pod koła. To produkt o bardzo łatwym i ekspresowym montażu, wytrzymujący duże obciążenie i spełniający wymagania norm Unii Europejskiej. Produkt ten cechuje wysoka odporność na warunki atmosferyczne i niezawodność. Doskonałą alternatywą będzie równie wysokiej jakości klin samochodowy firmy Lokhen. Do przyczepek polecamy natomiast dedykowany klin pod koło z uchwytem firmy Domar.

Mniejszy klin pod koła samochodu osobowego

Szukasz czegoś mniejszego? Warto sprawdzić mały klin pod koła samochodu. Pomimo kompaktowych rozmiarów produkt ten jest w pełni funkcjonalny i bezpieczny. Mniejsze blokady idealnie nadają się do warsztatów samochodowych oraz do domowych garaży. Je również znajdziesz w naszej ofercie. Polecamy!

pixel