Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Gniazda wsporników

( ilość produktów: 4 )

Jednym z niezbędnych elementów nadwozia są błotniki. Ich głównym zadaniem jest ochrona koła oraz układu zawieszenia pojazdu przed brudem i uszkodzeniami. Aby mogły one spełniać swoje zadanie w poprawny sposób, pojazd powinien być wyposażony w odpowiednie akcesoria - w tym wsporniki, jak również gniazda do wsporników.

Błotniki - niezbędna ochrona dla najważniejszych podzespołów pojazdu

Każdy element konstrukcji pojazdu odgrywa w nim swoją rolę, całościowo składając się na szereg układów zapewniających bezpieczną, stabilną i komfortową jazdę. Aby móc liczyć na najlepsze warunki, należy zwrócić szczególną uwagę na koła i wszystkie komponenty, które im towarzyszą. Opona jest jedyną powierzchnią styku między pojazdem a nawierzchnią, a w trakcie jazdy może zbierać liczne zabrudzenia, kamienie, wodę i nie tylko. W celu zabezpieczenia podwozia stosuje się błotniki, które chronią przed rozrzucaniem tego typu elementów w kierunku najważniejszych podzespołów pojazdu. Niezbędne będą rozwiązania wysokiej jakości, które odznaczają się dostatecznie wysoką trwałością oraz odpornością na różne czynniki, z jakimi można mieć styczność w trakcie jazdy.

Wsporniki i gniazda wsporników - przydatny element ochrony kół w pojeździe

Aby błotnik mógł z powodzeniem spełniać swoje ochronne funkcje, musi być odpowiednio zamontowany. Z pomocą przychodzą wsporniki, które zapewniają prawidłowe przymocowanie tej ważnej dla bezpieczeństwa części nadwozia. Gniazda do wsporników dają pewność, że błotniki będą precyzyjnie dopasowane do naszego pojazdu. Aby dobrać odpowiednie gniazdo, zwróć uwagę na kluczowe parametry, takie jak średnica całej konstrukcji czy odstęp pomiędzy otworami mocującymi.

Gniazda do wsporników - bezpieczeństwo i precyzja

Jeśli zależy Ci na tym, aby błotnik w Twoim samochodzie był zamontowany trwale i precyzyjnie, sprawdź gniazda do wsporników dostępne w ofercie naszego sklepu. Produkty z tej kategorii są dostępne w różnych wariantach, a wszystkie z nich są objęte gwarancją - tak samo jak każda inna propozycja naszego sklepu. Jeśli poszukujesz też innych komponentów ochrony nadwozia, żeby zwiększyć poczucie bezpieczeństwa na drodze, koniecznie przejrzyj pozostałe akcesoria z naszego asortymentu: osłony boczne pojazdów, listwy przeciwnajazdowe i poziome końcówki kulowe wywrotek.

pixel