Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Słupki kłonicowe

( ilość produktów: 23 )

Kluczowym elementem udanego transportu jest odpowiednie zabezpieczenie ładunku. Każdy kierowca zajmujący się przewozem wie, jak istotne jest zastosowanie niezawodnych mocowań w celu unieruchomienia towaru. Poza specjalnymi pasami warto także wyposażyć naczepę w profesjonalne kłonice, które zapewnią skuteczną ochronę.

Skuteczne zabezpieczenie ładunku na czas transportu

Warto wiedzieć, że kwestia zapewnienia odpowiedniego zabezpieczenia dla przewożonego towaru została uregulowana w przepisach prawa. Wedle ich treści, ładunek musi być tak przymocowany, aby nie mógł przemieszczać się w trakcie przewozu. Chodzi tu oczywiście o zapewnienie bezpieczeństwa nie tylko samemu kierowcy, lecz także osobom zajmującym się załadunkiem i rozładunkiem naczepy, oraz wszystkim pozostałym uczestnikom ruchu drogowego. Co ciekawe, znaczna część strat ponoszonych przez firmy transportowe wynika właśnie z zastosowania niewłaściwych rozwiązań mających na celu ochronę towaru. Warto więc rozważyć zainwestowanie w kłonice. Naczepa posiadająca tego rodzaju zabezpieczenie gwarantuje komfort i bezpieczeństwo obsługi.

Kłonice do naczepy - dodatkowa ochrona ładunku

Naczepy wyposażone w słupki burtowe, czyli tzw. kłonice są obecnie najczęściej wykorzystywanym środkiem transportu służącym do przewozu ładunków. Jedną z ich największych zalet jest to, że nie uniemożliwiają stosowania dodatkowych rozwiązań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa towaru. Można łączyć je, chociażby, z mocowaniami w postaci pasów, belek lub drążków. Zapewniają łatwość oraz wygodę, zarówno załadunku, jak i rozładunku. Co więcej, kłonice stanowią solidne wzmocnienie dla całej naczepy. Warto także wspomnieć o tym, że chronią one transportowany ładunek nie tylko przed przemieszczaniem się podczas całej trasy, lecz także przed ewentualną kradzieżą w czasie postojów.

Kłonice - najwyższy poziom bezpieczeństwa transportu

Aby mieć gwarancję najwyższej ochrony transportowanego ładunku, należy pamiętać, aby inwestować wyłącznie w produkty najwyższej jakości. Tylko elementy wykonane z solidnych materiałów są w stanie zapewnić wzmocnienie dla naczepy, a także stworzyć niezawodny system bezpieczeństwa przewozu. Decydując się na zakup mocnych i wytrzymałych części, takich jak kłonice, czy chociażby uchwyty do pasów, zyskujesz gwarancję, że każdy transport i rozładunek przebiegną pomyślnie i bez najmniejszych problemów. Warto stawiać jedynie na trwałe i pewne rozwiązania!

Kłonice do naczepy - wyjątkowa jakość wykonania

Chcąc zadbać o bezpieczeństwo transportu na najwyższym poziomie, warto sprawdzić ofertę naszego sklepu internetowego. Proponujemy niezwykle bogaty asortyment, w którego skład wchodzą wyłącznie produkty wykonane z najlepszej jakości materiałów. Znajdziesz u nas nie tylko słupki burtowe (w tym np. kłonice do drewna), lecz także pozostałe akcesoria przeznaczone dla samochodów ciężarowych ? m.in. blokady pod koła czy chlapacze. Wszystkie artykuły dostępne są w niezwykle przystępnych cenach. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu ? nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania!

pixel