Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Chlapacze

( ilość produktów: 14 )

Sklep nadkola.pl oferuje szeroki asortyment. W katalogu produktów znajdują się rozmaite części. Mogą to być, na przykład chlapacze do ciężarówek, czy fartuch tylny naczepy. Tak duży wybór sprawia, że nietrudno znaleźć produkt, który sprawdzi się w firmie, czy na potrzeby indywidualnego użytkownika.

Fartuch naczepy – duży wybór

W katalogu produktów sklepu nadkola.pl znajdują się chlapacze do naczepy. Oferta sklepu nadkola.pl obejmuje produkty o zróżnicowanej charakterystyce. Poszczególne opcje dotyczą, na przykład materiału wykonania, czy wymiarów. Dostosowując parametry do swoich potrzeb, kupujący może wybrać odpowiedni produkt, który będzie służył przez lata.

Chlapacz do samochodu ciężarowego – różne odmiany produktów

Oferta sklepu nadkola.pl jest szczególnie bogata w chlapacze do samochodów ciężarowych. Poszczególne produkty znakomicie się sprawdzą podczas użytkowania, na przykład w naczepach TIR.

Dobrą propozycją jest chlapacz do samochodu ciężarowego antyrozbryzgowy. Można go umieścić na błotniku. Sposób montowania, to przymocowywanie go za pomocą trzech szpikulców na specjalnej ramie. W jakich pojazdach można stosować chlapacze do samochodów ciężarowych? Są to przede wszystkim większe przyczepy lub wywrotki. Warto zaznaczyć, że produkty w sklepie nadkola.pl są dostępne w różnych rozmiarach. W przypadku chlapacza do ciężarówki odmiany fartuchowej są to znane i często stosowane rozwiązania przez właścicieli firm transportowych i nie tylko.

Chlapacze do ciężarówek i inne – co znajduje się w katalogu produktów nadkola.pl?

W katalogu produktów nadkola.pl znajdują się zarówno chlapacze do ciężarówek, jak i do innych części wyposażenia, na przykład zwykłych naczep. Wyróżniają się mniejszymi parametrami – idealnie dostosowanymi do większości modeli naczep. Sprawdzą się znakomicie – skutecznie ochronią poszczególne komponenty wewnętrzne naczepy przed uszkodzeniami i brudem.

Chlapacze do aut – przydatne produkty

Nadkola.pl oferuje także chlapacze. Wyróżniają się mniejszymi gabarytami. Ich cena jest bardzo atrakcyjna, a zakres możliwości i korzyści płynących ze stosowania chlapaczy, jest bardzo duży. Chlapacz jest przedłużeniem błotnika. Znakomicie chroni auto przed obijaniem progów i drzwi przez piasek i żwir, tamuje ilość brudu przedostającego się za sprawą błota i wody.

Chlapacze od nadkola.pl – dlaczego warto je mieć?

Sklep nadkola.pl oferuje duży wybór chlapaczy do przyczep, aut, samochodów ciężarowych i naczep. Kupujący może skorzystać z wielu praktycznych opcji, łatwy zwrot towary w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny, czy darmową dostawę zamówienia.

Dostępne są rozmaite formaty produktów, na przykład fartuch tylny naczepy, fartuch boczny naczepy, czy chlapacze do ciężarówek. W niskiej cenie można nabyć bardzo praktyczne elementy wyposażenia. Dlatego warto się zdecydować na ofertę w sklepie nadkola.pl.

pixel