Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Gładkie chlapacze samochodowe

( ilość produktów: 3 )

Chlapacze są odpowiedzialne za zatrzymywanie brudu, który unosi się spod kół w trakcie jazdy. Dzięki nim ograniczamy ryzyko uszkodzenia karoserii i powstania ognisk korozji. Chlapacze samochodowe gładkie, jak sama nazwa wskazuje, charakteryzują się gładką powierzchnią, dzięki czemu nie gromadzą się na nich zabrudzenia.

Chlapacze samochodowe - najważniejsze korzyści stosowania

W przypadku gdy zamontujemy chlapacze na przedniej osi, wówczas ochronią przed porysowaniem nie tylko progi, ale również drzwi samochodu. Pozwoli to też dłużej utrzymać pojazd w czystości. W przypadku tylnych chlapaczy ilość błota i wody, które unoszą się spod tylnych kół, redukowane są do minimum. Jest to szczególnie istotne dla wszystkich pojazdów znajdujących się za nami. Nawet niewielki kamień, który z dużą prędkością uderzy w przednią szybę pojazdu, może ją uszkodzić. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz chlapacze samochodowe w wielu rozmiarach. Bez względu na to, jakie auto posiadasz, z pewnością znajdziesz odpowiedni do niego model. Choć chlapacze samochodowe gładkie ze względu na swoją strukturę nie gromadzą zanieczyszczeń, to warto co jakiś kontrolować ich stan.

Chlapacz samochodowy - dodatkowe informacje

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz chlapacze samochodowe wykonane z wysokiej klasy materiałów, które gwarantują długą żywotność w praktycznie każdych warunkach. Ponadto łatwy montaż sprawia, że każdy może wykonać go na własną rękę. Dzięki trzem otworom można precyzyjnie umiejscowić i solidnie przymocować każdy z czterech chlapaczy. Oferujemy egzemplarze cechujące się idealną równowagą między elastycznością a wytrzymałością. W naszym sklepie znajdziesz także solidne i niezawodne nadkola wykonane z najwyższej jakości polipropylenu. Materiał tego typu w całości nadaje się do recyklingu, dzięki czemu może być przetworzony i ponownie wykorzystany.

Szybki kontakt i profesjonalne doradztwo

Rozmiary wszystkich chlapaczy są dostępne po kliknięciu konkretnego modelu, jednak jeśli nadal masz wątpliwości, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Nasi eksperci z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą wybrać rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą, w której znajdziesz nie tylko chlapacze i nadkola, ale również błotniki, uchwyty, elementy mocowania, wsporniki, gniazda wsporników i wiele więcej.

pixel