Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Proste

( ilość produktów: 10 )

Błoto, brud i różnego rodzaju zanieczyszczenia mogą stanowić spore zagrożenie dla nadwozia samochodu ciężarowego, a także elementów jego zawieszenia. W celu zapewnienia im odpowiedniej ochrony niezbędne są błotniki, których efektywność zależy od wielu elementów konstrukcji. Jednym z nich są wsporniki do błotników proste.

Dlaczego odpowiednie wsporniki do błotników proste są tak istotne?

Przede wszystkim należy podkreślić, że opony każdego pojazdu w trakcie jazdy mają nieustannie bezpośredni kontakt z drogą, na której mogą znajdować się różne zabrudzenia. Te są z kolei zbierane przez koła, a bez odpowiedniej ochrony mogłyby doprowadzić do powstania uszkodzeń w konstrukcji samochodu. Takie zabezpieczenie zapewniają właśnie błotniki. Każdy element ich budowy odgrywa konkretną rolę w ochronie kół oraz podwozia - z tego względu należy stosować jedynie produkty ze sprawdzonych źródeł, które charakteryzują się właściwymi parametrami i wysoką wytrzymałością. Nasze wsporniki do błotników proste w stu procentach spełniają te wymogi, dzięki czemu będą idealnym wyborem dla wielu firm transportowych.

Zadbaj o poprawny montaż błotnika

Błotniki to bardzo istotny element nadwozia, jednak aby odpowiednio chronić koła i inne części zawieszenia należy zwrócić uwagę na właściwy montaż tego typu komponentów. Pomogą w tym akcesoria z naszego sklepu takie jak wsporniki do błotników zakrzywione i proste, które znajdziesz właśnie w tej kategorii. Zachęcamy również do zapoznania się z resztą naszego asortymentu, ponieważ w naszym sklepie zaopatrzysz się w wysokiej jakości akcesoria do samochodów ciężarowych w niskich cenach - między innymi poziome końcówki kulowe wywrotek oraz osłony boczne pojazdów.

Najwyższa jakość i pełne bezpieczeństwo przy zakupie

Dlaczego warto postawić właśnie na ofertę naszego sklepu? Warto podkreślić, że jesteśmy firmą, która od lat wspiera przedsiębiorstwa zajmujące się transportem drogowym. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić niezawodne i solidne rozwiązania, które w stu procentach spełniają wymagania wielu branż. Nasi klienci mogą liczyć na pełne wsparcie na każdym kroku - każdy produkt dostępny w ofercie jest objęty gwarancją, a nasi specjaliści zawsze oferują profesjonalną pomoc.

pixel