Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Osłony boczne pojazdów

( ilość produktów: 7 )

Przepisy ruchu drogowego stanowią, że samochody ciężarowe o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony powinny być wyposażone w osłony boczne pojazdów. Takie zabezpieczenie zapobiega dostaniu się niechronionego uczestnika ruchu drogowego między osie pojazdu.

Osłony boczne pojazdów - w dbałości o bezpieczeństwo

Wyposażenie samochodu ciężarowego, przyczepy i naczepy w osłony boczne pojazdów jest niezbędne dla bezpieczeństwa wszystkich użytkowników drogi. Z tego powodu warto zatroszczyć się o zabezpieczenie swojego pojazdu w osłony boczne, tak aby mieć pewność, że jest odpowiednio przygotowany do poruszania się po trasie.

Osłony boczne pojazdów - dostępne elementy

W celu odpowiedniego zabezpieczenia pojazdu należy wyposażyć się w szereg niezbędnych produktów. Nie musi to jednak oznaczać długich i wyczerpujących poszukiwań - wystarczy postawić na nasz sklep, w którym znajdziesz najważniejsze elementy osłon bocznych pojazdów. Nasza oferta pozwoli Ci zaoszczędzić bezcenny czas, jak również pieniądze, ponieważ dostępne u nas części charakteryzują się atrakcyjnymi cenami. Jednocześnie jakość wykonania wszystkich artykułów w naszej ofercie zawsze stoi na najwyższym poziomie. Dzięki temu zakupione osłony boczne pojazdów, a także pozostałe komponenty do samochodów ciężarowych będą Ci służyć przez długie lata i gwarantować bezpieczeństwo na drodze.

Profesjonalnie wykonane osłony boczne pojazdów

Wysokiej jakości osłony boczne pojazdów zabezpieczają w razie niebezpiecznego incydentu drogowego nie tylko Ciebie i Twój samochód, lecz także pozostałe osoby na drodze. W naszym sklepie znajdziesz produkty wykonane z tworzyw najwyższej jakości w trosce o zwiększenie bezpieczeństwa na drogach. Równocześnie zachęcamy do sprawdzenia pozostałych elementów zabezpieczających pojazdy w naszej ofercie, takich jak gniazda wsporników, wsporniki błotników proste lub wsporniki błotników zakrzywione. Wszystkie produkty w naszym sklepie są objęte gwarancją, dlatego kupujesz bez stresu i ryzyka. Dodatkowo zawsze dokładamy wszelkich starań, by wysyłki docierały do klientów szybko i w nienaruszonym stanie.

pixel