Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zakończenia listew

( ilość produktów: 2 )

Wszystkie pojazdy ciężarowe, których dopuszczalna masa całkowita przekracza 3,5 tony, zgodnie z obowiązującym prawem muszą być wyposażone w osłony boczne. Dotyczy to także ich przyczep i naczep. Jedną ze składowych takiego zabezpieczenia są listwy przeciwnajazdowe, do których niezbędnym dodatkiem są zakończenia listew do osłon bocznych.

Osłony boczne pojazdów - komponent o kluczowym znaczeniu dla bezpieczeństwa

Ryzyko wystąpienia niebezpiecznych sytuacji na drodze to kwestia, którą należy brać pod uwagę przy każdej trasie - jest to szczególnie istotne w przypadku pojazdów ciężarowych. Ich większa masa i wymiary mają spory wpływ na parametry jazdy, w tym długość drogi hamowania, co wymusza jeszcze większy nacisk na bezpieczeństwo. Wiele aspektów związanych z tym tematem jest regulowanych przez przepisy drogowe - jednym z nich jest wymóg wyposażania samochodów ciężarowych w osłony boczne. Zapobiegają one dostaniu się niechronionego uczestnika ruchu pod pojazd, zmniejszając tym samym prawdopodobieństwo poważnego uszczerbku na zdrowiu. Dla zwiększenia bezpieczeństwa osłony wyposażone są w zakończenia listew do osłon bocznych.

Zakończenia listew do osłon bocznych - akcesoria najwyższej jakości

W naszym sklepie znajdziesz profesjonalnie wykonane komponenty potrzebne do ochrony swojego samochodu, a także innych uczestników ruchu. Kupisz u nas zarówno same listwy, jak i wszelkie przydatne dodatki. Zakończenia listew do osłon bocznych stanowią estetyczny i funkcjonalny element gwarantujący Ci bezpieczeństwo. Zachęcamy także do zapoznania się z resztą oferty - w naszym asortymencie znajdziesz również między innymi słupki do wywrotek, wsporniki do błotników proste czy gniazda wsporników.

pixel