Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Słupki do wywrotek

( ilość produktów: 62 )

Wywrotki to pojazdy przeznaczone do transportu substancji płynnych i stałych - ich najbardziej rozpoznawalną cechą jest obecność przechylanej na bok lub do tyłu skrzyni ładunkowej. Niezbędnym komponentem do zabudowy pojazdu tego typu będą słupki do wywrotek, dostępne w różnych rozmiarach.

Wywrotki - fundament transportu lądowego

Samochody ciężarowe są kluczowym elementem logistyki, co można łatwo zauważyć na drogach, na których nieraz można zaobserwować ich więcej niż aut osobowych. Tego typu pojazdy mają ogromny udział w przewozie różnych towarów i są podstawą całego transportu lądowego. Jednym z najczęściej spotykanych rodzajów naczep są wywrotki, których skrzynie ładunkowe mogą być przechylane na bok lub do tyłu. Dzięki tej właściwości możliwy jest samoczynny rozładunek towarów - właśnie dlatego wywrotki są tak wartościowym środkiem lokomocji wykorzystywanym do przewozu różnorodnych surowców przez wiele firm.

Słupki do wywrotek - ważny element zabudowy pojazdu

Istotnym komponentem zabudów wywrotek są słupki. Dostępne są różne warianty: przednie (lewe i prawe), środkowe oraz tylne (również lewe i prawe). Przed zakupem tego elementu należy upewnić się, z jakiego materiału wykonana jest burta w pojeździe - inne słupki będą pasować do burt stalowych, a inne do aluminiowych. W naszym sklepie znajdziesz artykuły dostosowane do obu rodzajów wywrotek. Wszystkie produkty są wykonane z zachowaniem najwyższych standardów, a każdy z nich jest objęty gwarancją, dzięki czemu nie musisz martwić się o niespodziewane uszkodzenia.

Wysokiej klasy słupki do wywrotek

Przy wyborze słupków do wywrotki należy zwrócić uwagę, aby stawiać na rozwiązania od sprawdzonych dostawców. W ten sposób można wyeliminować ryzyko uszkodzenia pojazdu i mieć pewność, że zakupiony produkt jest bezpieczny i wytrzymały. Zakupy w naszym sklepie dają Ci gwarancję, że inwestujesz w profesjonalnie wykonane produkty z pierwszorzędnych materiałów. Ponadto możesz liczyć na najbardziej atrakcyjne ceny w połączeniu z jakością. Zachęcamy także do zapoznania się z resztą naszej oferty, w której znajdziesz więcej akcesoriów do samochodów ciężarowych. W ramach naszego asortymentu zaopatrzysz się m.in. w komponenty osłon bocznych pojazdów, gniazda wsporników i wsporniki do błotników zakrzywione.

pixel