Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Listwy przeciwnajazdowe

( ilość produktów: 3 )

Zgodnie z przepisami listwy przeciwnajazdowe są wymagane dla wszystkich pojazdów ciężarowych, których dopuszczalna masa całkowita przekracza 3,5 tony. Zarządzenie to ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drogach, ponieważ tego typu elementy na naczepach i samochodach ciężarowych chronią uczestników ruchu przed dostaniem się pod pojazd w trakcie wypadku.

Listwy przeciwnajazdowe - ważny komponent dla bezpieczeństwa

Niebezpieczne zdarzenia drogowe to niestety codzienność - to kwestia, którą należy mieć na uwadze podczas każdej trasy. Wszyscy uczestnicy ruchu już w momencie rozpoczęcia jazdy. Między innymi dlatego tak istotne jest dostosowywanie pojazdów do panujących przepisów drogowych, tak aby w przypadku groźnego incydentu ewentualni poszkodowani odnieśli jak najmniejsze obrażenia. Jednym z takich wymogów dla samochodów ciężarowych są właśnie listwy przeciwnajazdowe, które zwiększają bezpieczeństwo podczas wypadków. Dzięki nim zdarzenia, które wyglądają na wysoce niebezpieczne, są często znacznie lżejsze w skutkach dla ich uczestników.

Listwy przeciwnajazdowe wysokiej klasy

Chcesz mieć pewność, że Twój pojazd jest zabezpieczony zgodnie z przepisami i możesz bezpiecznie poruszać się nim po drogach? Sprawdź ofertę naszego sklepu, gdzie znajdziesz listwy przeciwnajazdowe wykonane z aluminium lub z plastiku. Zapewniamy, że jakość wykonania dostępnych w naszej ofercie elementów zawsze stoi na jak najwyższym poziomie. Co więcej, z nami możesz liczyć na bardzo przystępne ceny bez względu na to, co zamawiasz. Polecamy także zapoznać się z resztą naszego asortymentu i zaopatrzyć swój pojazd we wsporniki do błotników proste, gniazda wsporników, słupki do wywrotek czy inne przydatne akcesoria.

pixel