Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Skrzynki na gaśnice

( ilość produktów: 8 )

Aby zabezpieczyć gaśnicę nie tylko przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, ale również przed uszkodzeniami mechanicznymi, wykorzystuje się specjalne skrzynki. Dzięki zastosowaniu lekkich, aczkolwiek bardzo wytrzymałych materiałów, skrzynka na gaśnicę to inwestycja na długie lata.

Solidne skrzynki na gaśnice

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz wyłącznie produkty najwyższej jakości produkowane przez renomowane firmy z wieloletnim doświadczeniem takie jak LAGO, TAKLER i Bawer. Oferujemy zarówno skrzynki na gaśnice 6 kg, 9 kg, jak i 12 kg wyposażone w specjalne taśmy zapadkowe, których głównym celem jest stabilne przytrzymywanie gaśnicy bez względu na warunki. Takie rozwiązania sprawia, że wibracje w trakcie transportu są redukowane, co dodatkowo zabezpiecza zawartość gaśnic. Ponadto skrzynki do gaśnic dostępne w naszym sklepie są wyposażone w podświetlany na czerwono spust oraz podwójne zamknięcie. Dzięki temu ostatniemu ryzyko przypadkowego otworzenia skrzynki jest ograniczone praktycznie do zera.

Skrzynki do gaśnic - szeroki wybór modeli

W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju skrzynki cechujące się nie tylko różną pojemnością, ale także dodatkowymi funkcjonalnościami. Dostępne są modele wyposażone w specjalne zaprojektowane, wysuwane otwarcie, które gwarantuje wysoki komfort i przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania skrzynek. W takim zestawie znajdują się skrzynka do gaśnicy oraz solidne i wytrzymałe uchwyty umożliwiające montaż. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz m.in. skrzynki wykonane z polipropylenu i dodatkowo wzmacniane włóknem szklanym. Takie połączenie gwarantuje pełną odporność na niekorzystne warunki pogodowe. Skrzynka na gaśnicę 6 kg występuje w kilku wersjach, m.in. w formie popularnej „łezki”, którą można zamontować praktycznie w każdym łatwo dostępnym miejscu. W naszym sklepie znajdziesz także skrzynki do samochodu umożliwiające bezpieczne przechowywanie różnego rodzaju narzędzi i części zapasowych. Oferujemy zarówno modele wykonane z tworzywa sztucznego, jak i ze stali.

Szerokie zastosowanie skrzynek na gaśnice

Skrzynki dostępne w naszym sklepie z powodzeniem mogą być montowane w pionie lub poziomie. To idealne zabezpieczenie gaśnic w maszynach rolniczych, ciężarowych i maszynach budowlanych. Ponadto świetnie sprawdzą się na stacjach benzynowych, w magazynach, różnego rodzaju składach towaru, a także wszędzie tam, gdzie występuje ryzyko uszkodzenia gaśnicy. Dzięki naszym skrzyniom Twoja gaśnica będzie w pełni bezpieczna i w 100% gotowa do użytku w razie potrzeby. Łatwy i intuicyjny dostęp skraca czas reakcji.

pixel