Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Uchwyty błotników

( ilość produktów: 8 )

Warto zwrócić uwagę, że wyposażenie swojego samochodu w profesjonalne błotniki ma wpływ nie tylko na wygodę, lecz także na bezpieczeństwo pozostałych uczestników ruchu drogowego. Poza tym pełnią one funkcję swego rodzaju systemu ochronnego dla części zabudowy samochodu. Warto więc zainwestować w odpowiednie uchwyty do błotników.

Uchwyty do błotników - nie tylko komfort

Jazda samochodem wyposażonym w zestaw profesjonalnych błotników niesie za sobą szereg pozytywnych konsekwencji. Większość osób dostrzega wyłącznie te dotyczące zwiększonego poziomu wygody, lecz prawda jest taka, że główną rolę odgrywa tu bezpieczeństwo. Sprawa jest szczególnie istotna, ponieważ w zasadzie nie chodzi tu o bezpieczeństwo kierującego pojazdem, czy jego pasażerów, lecz o pozostałych uczestników ruchu drogowego. Zwłaszcza o osoby jadące bezpośrednio za takim samochodem bądź naczepą. Chlapacze mogą zatrzymać nie tylko błoto, czy wodę, lecz także kamienie, które podczas szybkiej jazdy są wyrzucane spod kół z naprawdę ogromną siłą. Tak ?wystrzelony? obiekt może celnie uderzyć w szybę innego pojazdu, powodując jej rozbicie!

Uchwyty do błotników - obowiązek prawny

Warto wiedzieć, że możliwość wyposażenia naczepy w zestaw błotników nie jest wyborem leżącym po stronie kierowcy, lecz jest obowiązkiem uregulowanym prawnie. Adnotacja na ten temat została zawarta w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury ? mieści się więc w przepisach drogowych. Aby móc poprawnie zamontować błotniki, warto najpierw zainwestować w profesjonalne uchwyty wykonane z najlepszych gatunkowo materiałów, tak aby mogły służyć przez jak najdłuższy czas.

Uchwyty do błotników - postaw na jakość

Wszystkie wymienione uchwyty dostępne są w bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego Nadkola.pl. Proponujemy uchwyty ocynkowane, polietylenowe, regulowane i stałe. Oczywiście, w skład oferty naszej firmy wchodzą także inne produkty dedykowane dla samochodów ciężarowych. Są to m.in. najwyższej jakości słupki kłonicowe oraz pozostałe akcesoria do zabudów skrzyniowych. Wszystkie artykuły dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach. W razie jakichkolwiek pytań ? skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści służą pomocą!

pixel