Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Akcesoria do błotników

( ilość produktów: 29 )

Należy wiedzieć, że według przepisów drogowych (Rozporządzenia Ministra Infrastruktury), błotnik stanowi nieodłączny element wyposażenia każdej naczepy – i nie tylko! Mimo tego wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak ogromna jest jego rola w kwestii bezpieczeństwa transportu. W związku z tym każdy kierowca powinien wyposażyć się w odpowiednie akcesoria do błotników.

Akcesoria do błotników ? wybierz bezpieczeństwo!

Montaż błotników w pojeździe może mieć bezpośredni wpływ na zwiększenie bezpieczeństwa w czasie jazdy. W jaki s ilość zanieczyszczeń wydobywającychposób? Otóż dzięki nim zdecydowanie zmniejsza się się spod kół podczas jazdy. W przeciwnym wypadku mogłyby one osadzać się na szybie, zmniejszając w ten sposób zakres widoczności kierowcy. Poza tym należy pamiętać, że nie tylko błoto lub woda mogą być rozchlapywane. Samochód jadący ze znaczną prędkością ?rozrzuca? wokół siebie także kamienie, a siła tego zjawiska jest na tyle duża, że mogłaby z powodzeniem uszkodzić karoserię.

Akcesoria do błotników ? wygoda i funkcjonalność

Warto wspomnieć także o praktycznych zastosowaniach błotników, jak choćby o tym, że dzięki nim boczne części nadwozia brudzą się znacznie wolniej. Chlapacze mogą również skutecznie ograniczyć ilość chemikaliów, czy nawet soli drogowej, która miałaby osiąść na karoserii pojazdu. Dzisiejszy rynek oferuje nie tylko błotniki, lecz także przeznaczone do nich akcesoria. Są to np. specjalne wsporniki malowane metodą proszkową ? zakrzywione lub proste, uchwyty polietylenowe, łączniki cynkowane, czy różnego rodzaju mocowania błotników.

Akcesoria do błotników ? postaw na jakość!

Wszystkie akcesoria do błotników wymienione powyżej, a także wiele innych produktów dedykowanych dla samochodów ciężarowych, znajdziesz w naszym sklepie internetowym! W Nadkola.pl oferujemy wszelkie elementy do zabudowy wywrotek, czy nieocenione kliny pod koła samochodowe. Cały asortyment dostępny jest w niezwykle przystępnych cenach. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości ? skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie pomogą i odpowiedzą na Twoje pytania!

pixel