Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Skrzynki narzędziowe do ciężarówek

( ilość produktów: 75 )

Podstawowe narzędzia umożliwiające wykonanie nieskomplikowanych napraw to niezwykle ważny element wyposażenie nie tylko zawodowego kierowcy. Skrzynki narzędziowe do ciężarówek umożliwiają uporządkowanie wszystkich kluczy, dzięki czemu mamy do nich swobodny i przede wszystkim szybki dostęp.

Skrzynki narzędziowe do aut dostawczych - dopasuj rozmiar do swoich wymagań

W asortymencie naszego sklepu można znaleźć m.in skrzynki wykonane z lekkiego, aczkolwiek bardzo wytrzymałego tworzywa PCV. Ich główną zaletą jest łatwy montaż, dzięki któremu każdy kierowca ciężarówki może szybko i przede wszystkim bezpiecznie zamocować je na swoim pojeździe. Skrzynki narzędziowe do aut dostawczych dostępne w tej kategorii są w pełni odporne na warunki atmosferyczne. Ponadto dzięki zastosowaniu dodatkowej uszczelki są wodoodporne. Oferujemy skrzynki narzędziowe do ciężarówek dostępne są w różnych rozmiarach.

Wysoka jakość i gwarancja wytrzymałości

W tej kategorii znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości skrzynki, wykonane z wytrzymałych materiałów. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja gwarantuje maksymalne wykorzystanie wnętrza, a solidne zatrzaski uniemożliwiają przypadkowe otwarcie się skrzynki. Ponadto w naszym sklepie można znaleźć skrzynki narzędziowe wykonane z wysokiej klasy stali narzędziowej firmy Brawer oraz z aluminium.

pixel