Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zbiorniki na wodę

2023-04-06

Zbiorniki na wodę są wygodnym i praktycznym rozwiązaniem dla kierowców, którzy potrzebują stałego dostępu do czystej wody do mycia rąk lub do celów technicznych.  Zbiorniki samochodowe na wodę firmy Lokhen dostępne w naszym sklepie mają uniwersalny kształt, który bardzo łatwo dopasować do podwozia lub ramy pojazdu. Są też łatwe w montażu. W ofercie posiadamy specjalne uchwyty, które umożliwiają zamocowanie zbiornika na wodę w wybranym miejscu. Zbiorniki Lokhen są dostępne w różnych pojemnościach, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z zbiorników na wodę jest szczególnie istotne w branżach, takich jak transportowa, budowlana czy rolnicza, gdzie woda jest potrzebna do celów technicznych, takich jak mycie samochodów, maszyn, czy urządzeń. Woda przechowywana w zbiornikach może również służyć do mycia rąk, co jest szczególnie ważne w czasie podróży lub w pracy.

Warto podkreślić, że zbiorniki samochodowe na wodę są wyposażone w kraniki, które ułatwiają pobieranie wody, a także w pokrywy chroniące wodę przed zanieczyszczeniami z zewnątrz. Niektóre zbiorniki wyposażone są również w pojemnik na mydło, którym można umyć ręce lub dowolny przedmiot.

Polecane

pixel