Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kliny pod koła Lokhen

2022-02-07

Kliny pod koła zabezpieczają pojazd przed niekontrolowanym staczaniem się z pochylonej nawierzchni. Należą obecnie do obowiązkowego wyposażenia samochodów powyżej 3,5 DMC, a niektóre duże firmy logistyczne wymagają korzystania z klinów przy załadunku i rozładunku od wszystkich dostawców, niezależnie od wielkości pojazdu.


W ofercie nadkola.pl mamy kliny pochodzące wyłącznie z firmy Lokhen i jest to jak najbardziej celowy wybór producenta. Lokhen jest firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji plastikowych akcesoriów do pojazdów ciężarowych. Cieszy się doskonałą renomą i wciąż udoskonala swoje produkty, nawet jeśli są to tak nieskomplikowane konstrukcje jak klin (jako dowód polecamy np. obejrzenie reklamy najnowszych, sprytnie składanych klinów Lokhen Origamy https://www.youtube.com/watch?v=jdIvnKYyxCs&t=11s)


Kliny Lokhen są produkowane wyłącznie we Włoszech z plastiku najwyższej jakości. Są przetestowane, przebadane pod kątem toksyczności, homologowane do użytku w Unii Europejskiej. W efekcie kilkakrotnie przewyższają swoje tureckie, chińskie i indyjskie odpowiedniki pod względem trwałości, stabilności i przyczepności.


Dostępne w trzech rozmiarach:


do kół 15-16” - stosowane np. do przyczepek i autolawet
do kół 17-19,5” - do większych autolawet i autotransporterów.
do kół 22,5” - do dużych wywrotek i naczep.


Kliny mogą być przechowywane w aucie na różne sposoby: montowane kluczem do skrzynki, wieszane na uchwytach plastikowych lub ocynkowanych, a także wkładane do kosza. Wszystkie potrzebne akcesoria można oczywiście kupić na nadkola.pl wraz z klinem.

Polecane

Klin pod koła duży E53

Klin pod koła duży E53

68,00 zł brutto/1szt.
Klin pod koła mały E36

Klin pod koła mały E36

29,84 zł brutto/1szt.
pixel