Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zbiornik na wodę do pojazdów

2022-11-17

Profesjonalny zbiornik na czystą wodę to bardzo praktyczny element wyposażenia samochodów ciężarowych oraz samochodów dostawczych. Będzie przydatny dla kierowców w transporcie dalekobieżnym, budowlanym, a także idealnie sprawdzi się zamontowany na lawecie.

Zbiorniki na wodę dostępne w sklepie nadkola.pl mają uniwersalny kształt i łatwo dopasują się do podwozia czy ramy każdego pojazdu. Posiadamy w ofercie również uchwyty, które ułatwią montaż zbiornika na wodę w odpowiednim miejscu na naczepie, czy busie. Zbiorniki na wodę do samochodów ciężarowych, lawet, naczep oraz busów wyposażone są w kran i pojemnik na mydło, dzięki któremu bez problemu można umyć ręce, czy dowolny przedmiot. Natomiast korek zbiornika idealnie przyda się do wygodnego napełniania oraz opróżniania. Zamontowany na ciężarówce, czy busie posłuży do bezpiecznego przechowywania czystej wody do celów technicznych. Woda przechowywana w zewnętrznym zbiorniku nie nadaję się do spożycia.

 Pojemniki na wodę dostępne w naszym sklepie pochodzą od renomowanego włoskiego producenta firmy Lokhen. Surowce przeznaczonego do jego produkcji pochodzą z najlepszej jakości materiałów, a nie z recyklingu jak w przypadku produktów innych producentów.  

Polecane

pixel